Wszystkie produkty
-
Wodoodporne złącze zasilania
-
Złącze zasilające
-
Złącze zasilania IP67
-
łącznik podwozia Ethernet
-
Złącze XLR
-
Złącze głośnika
-
Złącze M19
-
Akcesoria do złączy
-
Złącze do montażu na panelu
-
Złącze M5
-
Złącze M8 - M12
-
Złącze audio RCA
-
Konektor wideo BNC
-
3.5 mm Jack Plug
-
6.35 mm Jack Plug
-
Złącze przemysłowe CEE
-
Kable zasilania na zamówienie
-
światłowodowy kabel sieciowy
-
Elastyczny przewód zasilający
-
MackBardzo podoba mi się wygląd tego produktu, a kolorystyka spełnia również moje potrzeby.i odpowiednie certyfikaty i specyfikacje na wszystkich stronach są kompletne, które można używać z ufnością. -
Silvio GaehwilerJest bardzo dobry w komunikacji i poleca mi odpowiednie produkty zgodnie z odpowiednimi potrzebami.i produkty czują się dobrze i są łatwe do podłączenia i odłączenia. -
Jason FajkusByłem starym klientem Shangwen, ich produkty zasadniczo nie będą mieć problemów, czy to jest złącze zasilania lub złącze sygnału może osiągnąć bardzo stabilną moc wyjścia,Moje podstawowe wymagania mogą zostać spełnione.Nie będę się martwił o zbyt wiele problemów z produktami Shangwen. -
Ivan MarticJakość jest bardzo dobra, całkowicie zgodna z opisem, nawet ponad oczekiwania, szybkość dostawy jest bardzo szybka, opakowanie jest bardzo ostrożne i surowe,Usługa logistyczna jest doskonała., szybkość dostawy jest bardzo szybka, a jakość zakupów jest bardzo dobra, mam nadzieję, że więcej przyjaciół ufa. -
Arthur GillyPoczątkowo, zamawiałem z wahaniem, ale nie spodziewałem się, że jakość i kondycja przekroczą moje oczekiwania.i sprzedawca był bardzo aktywny w komunikacji ze mną i pomaga mi odpowiedzieć na wszelkie pytania.
słowa kluczowe [ waterproof power connector ] mecz 329 produkty.
Lekkie czarno-żółte złącze dodatki złącza 10 sztuk
| Features: | Durable, Easy To Use, Lightweight |
|---|---|
| Size: | Refer The Drawing |
| Chassis Shape: | D-shape |
3-pinowy męski XLR, wodoszczelne złącze DMX, gwintowane, audio-wideo, żeńskie gniazdo do użytku zewnętrznego
| Rated Current: | 50A |
|---|---|
| Contact Material: | Copper |
| IP level: | IP40 |
Niestandardowe logo zewnętrzny wodoodporny 3-pinowy męski złącze XLR 7,5A zasilania audio wideo żeńskie gniazdo z obudową ze stopu cynku
| Materiał kontaktowy: | Miedź |
|---|---|
| poziom IP: | IP40 |
| Rodzaj: | XLR |
10A, posrebrzany, żeński 3-pinowy XLR, wodoodporne miedziane styki, fabryczne złącze gwintowane DMX, obudowa do zasilania
| Prąd nominalny: | 10A |
|---|---|
| Materiał kontaktowy: | Miedź |
| poziom IP: | IP40 |
Wodoszczelny na zewnątrz Czarny Srebrny Shell Audio XLR 5pin Connector Wysokiej jakości Kobieta gniazdo
| Aplikacja: | Audio i wideo |
|---|---|
| Materiał kontaktowy: | Stop miedziany |
| Prąd oceniany: | 7.5a |
Zewnętrzny IP65 wodoodporny 3-Pin XLR Connector 5-8mm Prężnik drutu Cu Alloy Kontakty Mężczyzna/Kobieta Wtyczka Kabel audio 3-Pin
| Aplikacja: | Moc |
|---|---|
| Materiał kontaktowy: | Stop miedziany |
| Prąd oceniany: | 16 A |
Zewnętrzny wodoodporny IP65 Wodoodporny D Typ Włącznik dźwiękowy 3 pin XLR
| Aplikacja: | Moc |
|---|---|
| Materiał kontaktowy: | Stop miedziany |
| Prąd oceniany: | 16 A |
Outdoor 2-XLR 3-Pin Female Metal Silver XLR 3 Pole Male Socket Connector XLR 3 Pole Female and Male Combination 2 In1 IP65
| Aplikacja: | Moc |
|---|---|
| Materiał kontaktowy: | Stop miedziany |
| Prąd oceniany: | 10 A |
Sprzęt audio-wideo Męskie złącze XLR o prądzie znamionowym 10A z wodoodpornymi, posrebrzanymi stykami i gwintowaną obudową DMX
| Rated Current: | 10A |
|---|---|
| Contact Material: | Copper |
| IP level: | IP40 |

