Wszystkie produkty
-
Wodoodporne złącze zasilania
-
Złącze zasilające
-
Złącze zasilania IP67
-
łącznik podwozia Ethernet
-
Złącze XLR
-
Złącze głośnika
-
Złącze M19
-
Akcesoria do złączy
-
Złącze do montażu na panelu
-
Złącze M5
-
Złącze M8 - M12
-
Złącze audio RCA
-
Konektor wideo BNC
-
3.5 mm Jack Plug
-
6.35 mm Jack Plug
-
Złącze przemysłowe CEE
-
Kable zasilania na zamówienie
-
światłowodowy kabel sieciowy
-
Elastyczny przewód zasilający
-
MackBardzo podoba mi się wygląd tego produktu, a kolorystyka spełnia również moje potrzeby.i odpowiednie certyfikaty i specyfikacje na wszystkich stronach są kompletne, które można używać z ufnością. -
Silvio GaehwilerJest bardzo dobry w komunikacji i poleca mi odpowiednie produkty zgodnie z odpowiednimi potrzebami.i produkty czują się dobrze i są łatwe do podłączenia i odłączenia. -
Jason FajkusByłem starym klientem Shangwen, ich produkty zasadniczo nie będą mieć problemów, czy to jest złącze zasilania lub złącze sygnału może osiągnąć bardzo stabilną moc wyjścia,Moje podstawowe wymagania mogą zostać spełnione.Nie będę się martwił o zbyt wiele problemów z produktami Shangwen. -
Ivan MarticJakość jest bardzo dobra, całkowicie zgodna z opisem, nawet ponad oczekiwania, szybkość dostawy jest bardzo szybka, opakowanie jest bardzo ostrożne i surowe,Usługa logistyczna jest doskonała., szybkość dostawy jest bardzo szybka, a jakość zakupów jest bardzo dobra, mam nadzieję, że więcej przyjaciół ufa. -
Arthur GillyPoczątkowo, zamawiałem z wahaniem, ale nie spodziewałem się, że jakość i kondycja przekroczą moje oczekiwania.i sprzedawca był bardzo aktywny w komunikacji ze mną i pomaga mi odpowiedzieć na wszelkie pytania.
słowa kluczowe [ waterproof power connector ] mecz 329 produkty.
IP67 M19 łącznik 4 szpilki wodoodporny łącznik kobiecy dla przemysłowego kabla lutowego
| nazwisko: | Stabilne 4-pinowe złącze zasilania IP67 |
|---|---|
| Rodzaj: | SW19 Seria samoblokująca |
| Płeć: | Kobieta |
M19 Złącze zasilania IP67 Samozamykający się Przemysłowy 5-pin Kobieta złącze
| nazwisko: | IP67 Samozamykający się złącze zasilania |
|---|---|
| Rodzaj: | SW19 Seria samoblokująca |
| Elektronika przemysłowa: | Akcesoria |
Elektryczny złącze zasilania IP67 2 szpilki złącze gniazdkowe męskie Przemysłowe
| nazwisko: | Elektryczny złącze zasilania IP67 |
|---|---|
| Rodzaj: | SW19 Seria samoblokująca |
| Zastosowanie: | Przemysłowy |
Wodoszczelny zewnętrzny IP65 LED Display Power Connector Mężczyzna do kobiety Wodoszczelny kabel Powercon
| Aplikacja: | Moc |
|---|---|
| Prąd oceniany: | 20 A |
| Płeć: | Kobieta |
Małe 2 szpilki IP67 złącza zasilania zęba śrubowego przemysłowego serii FCC
| nazwisko: | 2-pinowe złącze zasilania IP67 |
|---|---|
| Zastosowanie: | Przemysłowy |
| Elektronika przemysłowa: | Akcesoria |
Chiński wodoodporny 3-pinowy łącznik zasilania dla użytku zewnętrznego
| Poziom IP: | IP65 |
|---|---|
| Typ: | złącze wyświetlacza ledowego |
| Aplikacja: | Moc |
Zewnętrzny wodoodporny złącze zasilania IP65 LED kompatybilny 20A 250V 3P
| Prąd oceniany: | 20a |
|---|---|
| Poziom IP: | IP65 |
| Typ: | złącze wyświetlacza ledowego |
IP44 wodoodporny RJ45 wtyczka z łącznikiem zasilania do ekranu LED Audio Video
| nazwisko: | Wtyczka z złącza zasilania RJ45 |
|---|---|
| Płeć: | Mężczyzna |
| Materiał powłoki: | Cynkowy odlew ciśnieniowy |
20A Płytka miedziana zestaw montowy złącza zasilania IP67 Ocena izolacji PVC/nylon do 600V
| Application: | Industrial |
|---|---|
| IP Rating: | IP67 |
| Voltage Rating: | Up To 600V |
Power Supply Waterproof Push-pull Self-locking Yellow Industrial Male Socket Power Connector M19 Push Lock 3 Pin Connector
| Aplikacja: | Przemysłowy |
|---|---|
| Materiał kontaktowy: | Miedź |
| Prąd znamionowy: | 20 A |

