Wszystkie produkty
-
Wodoodporne złącze zasilania
-
Złącze zasilające
-
Złącze zasilania IP67
-
łącznik podwozia Ethernet
-
Złącze XLR
-
Złącze głośnika
-
Złącze M19
-
Akcesoria do złączy
-
Złącze do montażu na panelu
-
Złącze M5
-
Złącze M8 - M12
-
Złącze audio RCA
-
Konektor wideo BNC
-
3.5 mm Jack Plug
-
6.35 mm Jack Plug
-
Złącze przemysłowe CEE
-
Kable zasilania na zamówienie
-
światłowodowy kabel sieciowy
-
Elastyczny przewód zasilający
-
MackBardzo podoba mi się wygląd tego produktu, a kolorystyka spełnia również moje potrzeby.i odpowiednie certyfikaty i specyfikacje na wszystkich stronach są kompletne, które można używać z ufnością. -
Silvio GaehwilerJest bardzo dobry w komunikacji i poleca mi odpowiednie produkty zgodnie z odpowiednimi potrzebami.i produkty czują się dobrze i są łatwe do podłączenia i odłączenia. -
Jason FajkusByłem starym klientem Shangwen, ich produkty zasadniczo nie będą mieć problemów, czy to jest złącze zasilania lub złącze sygnału może osiągnąć bardzo stabilną moc wyjścia,Moje podstawowe wymagania mogą zostać spełnione.Nie będę się martwił o zbyt wiele problemów z produktami Shangwen. -
Ivan MarticJakość jest bardzo dobra, całkowicie zgodna z opisem, nawet ponad oczekiwania, szybkość dostawy jest bardzo szybka, opakowanie jest bardzo ostrożne i surowe,Usługa logistyczna jest doskonała., szybkość dostawy jest bardzo szybka, a jakość zakupów jest bardzo dobra, mam nadzieję, że więcej przyjaciół ufa. -
Arthur GillyPoczątkowo, zamawiałem z wahaniem, ale nie spodziewałem się, że jakość i kondycja przekroczą moje oczekiwania.i sprzedawca był bardzo aktywny w komunikacji ze mną i pomaga mi odpowiedzieć na wszelkie pytania.
słowa kluczowe [ waterproof power connector ] mecz 329 produkty.
Audio Industrial Rj45 Konektor kobiecy Wodoszczelny Panel Mount
| nazwisko: | Przemysłowe złącze żeńskie Rj45 |
|---|---|
| Rodzaj: | Gniazdo RJ45 |
| Płeć: | Kobieta |
Rj45 gniazdo zewnętrzne 8 szpilki kobiecy wtyczka z podwozia Ethernet złącza CAT5\6
| nazwisko: | 8-pinowe złącze żeńskie |
|---|---|
| Rodzaj: | Gniazdo RJ45 |
| Zastosowanie: | Ethernet |
Połączenie zewnętrzne IP65 Ethernet Sygnał z podwozia
| nazwisko: | Złącze męskie sygnału Rj45 |
|---|---|
| Rodzaj: | Gniazdo RJ45 |
| Zastosowanie: | Ethernet |
Video łącznik XLR 10A wodoodporny kobiecy 3 pin łącznik
| Rodzaj: | Złącze XLR |
|---|---|
| Zastosowanie: | Audio Video |
| Płeć: | Kobieta |
Przemysłowy złącze 2 szpilki zewnętrzny M19 Kobieta złącze elektryczne
| nazwisko: | Złącze żeńskie M19 |
|---|---|
| Rodzaj: | SW19 Seria samoblokująca |
| Elektronika przemysłowa: | Akcesoria |
M19 Series Push-pull Self-locking Black Connection Industrial 9 Pin Cross Female Male Plug Signal Connector
| Aplikacja: | Przemysłowe, ze światłem LED, mocą |
|---|---|
| Materiał kontaktowy: | Miedź |
| Prąd oceniany: | 1,5 A |
Zastosować wodoodporny Phoenix M12 Kabel 2 3 4 5 6 8 Pin Męski do Kobiety M12 Kabel z przewodem
| Aplikacja: | Motoryzacja, zastosowania przemysłowe |
|---|---|
| Płeć: | mężczyzna i kobieta, mężczyzna |
| Numer kontaktowy: | 8pin |
Self-locking Black Connection Industrial 9 Pin Cross Female Male Plug signal Connector M19 Self Locking 9 Core Panel
| Aplikacja: | Ze światłem LED, zasilaniem, przemysłowym |
|---|---|
| Materiał kontaktowy: | Miedź |
| Prąd znamionowy: | 1,5 A |
M19 Series Push-pull Self-locking Blue Connection Industrial 9 Pin Cross Female Male Plug signal Connector
| Aplikacja: | Ze światłem LED, zasilaniem, przemysłowym |
|---|---|
| Materiał kontaktowy: | Miedź |
| Prąd znamionowy: | 1,5 A |
IP65 Self-locking M19 Series Push-pull Black Connection Industrial 9 Pin Cross 5A Male Socket signal Connector
| Aplikacja: | Ze światłem LED, zasilaniem, przemysłowym |
|---|---|
| Materiał kontaktowy: | Miedź |
| Prąd znamionowy: | 1,5 A |

