Wszystkie produkty
-
Wodoodporne złącze zasilania
-
Złącze zasilające
-
Złącze zasilania IP67
-
łącznik podwozia Ethernet
-
Złącze XLR
-
Złącze głośnika
-
Złącze M19
-
Akcesoria do złączy
-
Złącze do montażu na panelu
-
Złącze M5
-
Złącze M8 - M12
-
Złącze audio RCA
-
Konektor wideo BNC
-
3.5 mm Jack Plug
-
6.35 mm Jack Plug
-
Złącze przemysłowe CEE
-
Kable zasilania na zamówienie
-
światłowodowy kabel sieciowy
-
Elastyczny przewód zasilający
-
MackBardzo podoba mi się wygląd tego produktu, a kolorystyka spełnia również moje potrzeby.i odpowiednie certyfikaty i specyfikacje na wszystkich stronach są kompletne, które można używać z ufnością. -
Silvio GaehwilerJest bardzo dobry w komunikacji i poleca mi odpowiednie produkty zgodnie z odpowiednimi potrzebami.i produkty czują się dobrze i są łatwe do podłączenia i odłączenia. -
Jason FajkusByłem starym klientem Shangwen, ich produkty zasadniczo nie będą mieć problemów, czy to jest złącze zasilania lub złącze sygnału może osiągnąć bardzo stabilną moc wyjścia,Moje podstawowe wymagania mogą zostać spełnione.Nie będę się martwił o zbyt wiele problemów z produktami Shangwen. -
Ivan MarticJakość jest bardzo dobra, całkowicie zgodna z opisem, nawet ponad oczekiwania, szybkość dostawy jest bardzo szybka, opakowanie jest bardzo ostrożne i surowe,Usługa logistyczna jest doskonała., szybkość dostawy jest bardzo szybka, a jakość zakupów jest bardzo dobra, mam nadzieję, że więcej przyjaciół ufa. -
Arthur GillyPoczątkowo, zamawiałem z wahaniem, ale nie spodziewałem się, że jakość i kondycja przekroczą moje oczekiwania.i sprzedawca był bardzo aktywny w komunikacji ze mną i pomaga mi odpowiedzieć na wszelkie pytania.
słowa kluczowe [ waterproof power connector ] mecz 330 produkty.
M19 Konektor 9pin Błękitny 5A Lutowanie Overmolded Aluminium Alloy Shell Nylon IP67
| Wiele rdzeni: | Obsługa 2,3,4,5,6,9,3+9 pinów |
|---|---|
| Aktualna ocena: | 5A |
| Zakończenie kontaktu: | Łącznik |
Łącznik 12pin M19 z czarnym nylonem PA66 Shell i overmolded aluminium
| Wiele rdzeni: | Obsługa 2,3,4,5,6,9,3+9 pinów |
|---|---|
| Aktualna ocena: | 20A |
| Zakończenie kontaktu: | Łącznik |
Aluminiowy stop Shell M19 Konektor 12pin Żółty 20A Lutowanie Overmolded Nylon IP67
| Wiele rdzeni: | Obsługa 2,3,4,5,6,9,3+9 pinów |
|---|---|
| Aktualna ocena: | 20A |
| Zakończenie kontaktu: | Lutować |
M19 Złącze 12pin Niebieski 20A Lutowanie Overmolded Aluminium Alloy Shell Nylon IP67
| Wiele rdzeni: | Obsługa 2,3,4,5,6,9,3+9 pinów |
|---|---|
| Aktualna ocena: | 20A |
| Zakończenie kontaktu: | Łącznik |
M19 Power Cable Push-pull Self-locking Connection Industrial 9 Pin Female Male Plug Signal Connector 5A Waterproof Connector
| Aplikacja: | Przemysłowy |
|---|---|
| Materiał kontaktowy: | Stop miedziany |
| Prąd znamionowy: | 5A |
Push-pull Self-locking Waterproof Connector M19 Waterproof Aviation Plug Quick Plug Blue Industrial M19 Male Female 3 Pin
| Materiał przewodnika: | Miedź |
|---|---|
| Materiał izolacyjny: | PA66 |
| Napięcie znamionowe: | 250 V |
Cable Connection Kit Socket Male Signal Rj45 Waterproof Connector for Network Equipment
| Aplikacja: | Ethernet |
|---|---|
| Materiał kontaktowy: | Miedź |
| Prąd oceniany: | 10 A |
Zewnętrzny łącznik podwozia Ethernet wtyczka 8 pinów łącznik sygnału Ethernet Rj45 wodoodporny łącznik
| Typ: | Gniazdo RJ45 |
|---|---|
| Aplikacja: | Ethernet |
| Płeć: | Kobieta |
Złącze sygnału zasilania przemysłowego serii M19 Push-Pull Self-Locking 3+9 Pin Male-Female Bayonet Screw Lock Wire Rear Connector
| Typ: | SW19 Seria samoblokująca |
|---|---|
| Aplikacja: | Przemysłowy |
| Płeć: | Mężczyzna |
M19 Series Power Cable Push-pull Self-locking Black Connection Industrial 9 Pin Female Male Plug signal Connector
| Aplikacja: | Przemysłowy |
|---|---|
| Materiał kontaktowy: | Miedź |
| Prąd znamionowy: | 5A |

