Wszystkie produkty
-
Wodoodporne złącze zasilania
-
Złącze zasilające
-
Złącze zasilania IP67
-
łącznik podwozia Ethernet
-
Złącze XLR
-
Złącze głośnika
-
Złącze M19
-
Akcesoria do złączy
-
Złącze do montażu na panelu
-
Złącze M5
-
Złącze M8 - M12
-
Złącze audio RCA
-
Konektor wideo BNC
-
3.5 mm Jack Plug
-
6.35 mm Jack Plug
-
Złącze przemysłowe CEE
-
Kable zasilania na zamówienie
-
światłowodowy kabel sieciowy
-
Elastyczny przewód zasilający
-
MackBardzo podoba mi się wygląd tego produktu, a kolorystyka spełnia również moje potrzeby.i odpowiednie certyfikaty i specyfikacje na wszystkich stronach są kompletne, które można używać z ufnością. -
Silvio GaehwilerJest bardzo dobry w komunikacji i poleca mi odpowiednie produkty zgodnie z odpowiednimi potrzebami.i produkty czują się dobrze i są łatwe do podłączenia i odłączenia. -
Jason FajkusByłem starym klientem Shangwen, ich produkty zasadniczo nie będą mieć problemów, czy to jest złącze zasilania lub złącze sygnału może osiągnąć bardzo stabilną moc wyjścia,Moje podstawowe wymagania mogą zostać spełnione.Nie będę się martwił o zbyt wiele problemów z produktami Shangwen. -
Ivan MarticJakość jest bardzo dobra, całkowicie zgodna z opisem, nawet ponad oczekiwania, szybkość dostawy jest bardzo szybka, opakowanie jest bardzo ostrożne i surowe,Usługa logistyczna jest doskonała., szybkość dostawy jest bardzo szybka, a jakość zakupów jest bardzo dobra, mam nadzieję, że więcej przyjaciół ufa. -
Arthur GillyPoczątkowo, zamawiałem z wahaniem, ale nie spodziewałem się, że jakość i kondycja przekroczą moje oczekiwania.i sprzedawca był bardzo aktywny w komunikacji ze mną i pomaga mi odpowiedzieć na wszelkie pytania.
słowa kluczowe [ waterproof power connector ] mecz 329 produkty.
M19 Series Power Cable Push-pull Self-locking Black Connection Industrial 9 Pin Female Male Plug signal Connector
| Aplikacja: | Przemysłowy |
|---|---|
| Materiał kontaktowy: | Miedź |
| Prąd znamionowy: | 5A |
IP65 IP67 wodoodporny RJ45 Male Connector Outdoor Ethernet Signal Plug z metalowym przyciskiem i wyświetlaczem LED
| poziom IP: | IP65, IP67 |
|---|---|
| Rodzaj: | Gniazdo RJ45 |
| Zastosowanie: | Ethernet |
M19 Series Industrial 9 Pin Female Male Plug Signal Connector Black Push-Pull Self-Locking 9 Pin Industrial Connectors
| Aplikacja: | Przemysłowy |
|---|---|
| Płeć: | Mężczyzna |
| Typ: | SW19 Seria samoblokująca |
M19 serii Push-pull Self-locking Black Connection Industrial 9 Pin Female Male Plug Signal
| Aplikacja: | Przemysłowy |
|---|---|
| Płeć: | Mężczyzna |
| Typ: | SW19 Seria samoblokująca |
Środowiskowy M19 Wtyczka męska 3 otwory 9 szpilkowy złącze przemysłowe z CE FCC
| Typ: | SW19 Seria samoblokująca |
|---|---|
| Aplikacja: | Przemysłowy |
| Płeć: | Mężczyzna |
M19 Series Push-pull Self-locking Yellow Connection Industrial 9 Pin Female Male Plug Signal Connector
| Aplikacja: | Przemysłowy |
|---|---|
| Materiał kontaktowy: | Miedź |
| Prąd znamionowy: | 5A |
M19 Series Industrial 9 Pin Female Male Plug Signal Connector Black Push-Pull Self-Locking 9 Pin 5A Industrial Connectors
| Aplikacja: | Przemysłowy |
|---|---|
| Materiał kontaktowy: | Stop miedziany |
| Prąd znamionowy: | 5A |
Przemysłowe złącze głośnikowe D Shape 4 Pin Wodoodporne złącze żeńskie Wtyk 4-biegunowy żeński Speakon Złącze kablowe do głośnika
| Typ: | Głośnik |
|---|---|
| Aplikacja: | Audio i wideo |
| Płeć: | Kobieta |
Outdoor IP65 Cable Connection Kit with Waterproof Ethernet RJ45 Male Signal Connector for Connectors in Harsh Weather Conditions
| Aplikacja: | Ethernet |
|---|---|
| Płeć: | Mężczyzna |
| Typ: | Gniazdo RJ45 |
Ethernet Podwozie Złącza wtyczka Ip65 wodoodporne Rj45 Panel Mount Złącza typu Row
| Aplikacja: | Ethernet |
|---|---|
| Płeć: | Kobieta |
| Typ: | Gniazdo RJ45 |

