Wszystkie produkty
-
Wodoodporne złącze zasilania
-
Złącze zasilające
-
Złącze zasilania IP67
-
łącznik podwozia Ethernet
-
Złącze XLR
-
Złącze głośnika
-
Złącze M19
-
Akcesoria do złączy
-
Złącze do montażu na panelu
-
Złącze M5
-
Złącze M8 - M12
-
Złącze audio RCA
-
Konektor wideo BNC
-
3.5 mm Jack Plug
-
6.35 mm Jack Plug
-
Złącze przemysłowe CEE
-
Kable zasilania na zamówienie
-
światłowodowy kabel sieciowy
-
Elastyczny przewód zasilający
-
MackBardzo podoba mi się wygląd tego produktu, a kolorystyka spełnia również moje potrzeby.i odpowiednie certyfikaty i specyfikacje na wszystkich stronach są kompletne, które można używać z ufnością. -
Silvio GaehwilerJest bardzo dobry w komunikacji i poleca mi odpowiednie produkty zgodnie z odpowiednimi potrzebami.i produkty czują się dobrze i są łatwe do podłączenia i odłączenia. -
Jason FajkusByłem starym klientem Shangwen, ich produkty zasadniczo nie będą mieć problemów, czy to jest złącze zasilania lub złącze sygnału może osiągnąć bardzo stabilną moc wyjścia,Moje podstawowe wymagania mogą zostać spełnione.Nie będę się martwił o zbyt wiele problemów z produktami Shangwen. -
Ivan MarticJakość jest bardzo dobra, całkowicie zgodna z opisem, nawet ponad oczekiwania, szybkość dostawy jest bardzo szybka, opakowanie jest bardzo ostrożne i surowe,Usługa logistyczna jest doskonała., szybkość dostawy jest bardzo szybka, a jakość zakupów jest bardzo dobra, mam nadzieję, że więcej przyjaciół ufa. -
Arthur GillyPoczątkowo, zamawiałem z wahaniem, ale nie spodziewałem się, że jakość i kondycja przekroczą moje oczekiwania.i sprzedawca był bardzo aktywny w komunikacji ze mną i pomaga mi odpowiedzieć na wszelkie pytania.
słowa kluczowe [ waterproof power connector ] mecz 329 produkty.
Outdoor Waterproof 3 Pin XLR Plug Female Alloy Material DMX Type Coupling for Audio Video Power Connector 3 Pin XLR
| Aplikacja: | Moc |
|---|---|
| Materiał kontaktowy: | Miedź |
| Prąd oceniany: | 16 A |
IP65 wodoodporny gniazdo z wysoką prądem pojemnością zamykalnym trójrodzeniowym 3-pin łącznikiem zasilania zewnętrznego 16A Mężczyzna/Kobieta
| Rodzaj: | złącze wyświetlacza ledowego |
|---|---|
| Zastosowanie: | Władza |
| Płeć: | Mężczyzna/Kobieta |
Outdoor Power Led Outdoor Ip65 Waterproof Male Female Plug Powercon Connector
| Typ: | złącze wyświetlacza ledowego |
|---|---|
| Aplikacja: | Moc |
| Płeć: | Mężczyzna |
Wholesale Mini 5 Pin XLR Connector Outdoor Waterproof Male and Female Plug Socket 5-Pole Nickel Contacts
| Aplikacja: | Audio i wideo |
|---|---|
| Materiał kontaktowy: | Stop miedziany |
| Płeć: | Mężczyzna |
IP65 Triple Core Male Connector Outdoor LED Display Powerkon Industrial Aviation Plug Socket Waterproof Power Input Port
| Rodzaj: | złącze wyświetlacza ledowego |
|---|---|
| Zastosowanie: | Władza |
| Płeć: | Mężczyzna |
High Current Capacity 3pin LED Power Cable Triple Black Shell IP65 Outdoor 3 Waterproof Male Connector Plug 20A 250V Made Alloy
| Aplikacja: | Moc |
|---|---|
| Płeć: | Mężczyzna |
| Typ: | złącze wyświetlacza ledowego |
IP65 Quick Plug Output Push-pull Self-locking Yellow Industrial Female Male Plug Power M19 Push Lock Waterproof 3 Pin Connector
| Aplikacja: | Przemysłowy |
|---|---|
| Materiał kontaktowy: | Miedź |
| Prąd znamionowy: | 20 A |
250v 20A IP65 Czarny Powercon Podwozie Złącze z gniazdkiem wodoodporne dla ekranu LED
| nazwisko: | Połączenie podwozia Powercon |
|---|---|
| Płeć: | Mężczyzna |
| Typ terminali: | 3/16" płaską kartkę |
M19 Series Push-pull Self-locking Connection Industrial IP65 3 Pin Female Male Plug Power Connector
| Typ: | Przewód zasilający |
|---|---|
| Liczba przewodników: | 3 |
| Materiał przewodnika: | Miedź |
IP65 wodoodporny Rj45 Mężczyzna i Kobieta
| nazwisko: | Złącze Rj45 dla mężczyzny i kobiety |
|---|---|
| Zastosowanie: | Ethernet |
| Płeć: | Mężczyzna |

