Wszystkie produkty
-
Wodoodporne złącze zasilania
-
Złącze zasilające
-
Złącze zasilania IP67
-
łącznik podwozia Ethernet
-
Złącze XLR
-
Złącze głośnika
-
Złącze M19
-
Akcesoria do złączy
-
Złącze do montażu na panelu
-
Złącze M5
-
Złącze M8 - M12
-
Złącze audio RCA
-
Konektor wideo BNC
-
3.5 mm Jack Plug
-
6.35 mm Jack Plug
-
Złącze przemysłowe CEE
-
Kable zasilania na zamówienie
-
światłowodowy kabel sieciowy
-
Elastyczny przewód zasilający
-
MackBardzo podoba mi się wygląd tego produktu, a kolorystyka spełnia również moje potrzeby.i odpowiednie certyfikaty i specyfikacje na wszystkich stronach są kompletne, które można używać z ufnością. -
Silvio GaehwilerJest bardzo dobry w komunikacji i poleca mi odpowiednie produkty zgodnie z odpowiednimi potrzebami.i produkty czują się dobrze i są łatwe do podłączenia i odłączenia. -
Jason FajkusByłem starym klientem Shangwen, ich produkty zasadniczo nie będą mieć problemów, czy to jest złącze zasilania lub złącze sygnału może osiągnąć bardzo stabilną moc wyjścia,Moje podstawowe wymagania mogą zostać spełnione.Nie będę się martwił o zbyt wiele problemów z produktami Shangwen. -
Ivan MarticJakość jest bardzo dobra, całkowicie zgodna z opisem, nawet ponad oczekiwania, szybkość dostawy jest bardzo szybka, opakowanie jest bardzo ostrożne i surowe,Usługa logistyczna jest doskonała., szybkość dostawy jest bardzo szybka, a jakość zakupów jest bardzo dobra, mam nadzieję, że więcej przyjaciół ufa. -
Arthur GillyPoczątkowo, zamawiałem z wahaniem, ale nie spodziewałem się, że jakość i kondycja przekroczą moje oczekiwania.i sprzedawca był bardzo aktywny w komunikacji ze mną i pomaga mi odpowiedzieć na wszelkie pytania.
słowa kluczowe [ waterproof power connector ] mecz 329 produkty.
Kable komunikacyjne LC SC FC TPU Wodoodporne LC-LC jednomodowe pancerne PDLC światłowodowe kable krosowe na szpuli 4/6/8 rdzeni
| Typ: | Włókno, pancerny przewód plastra optycznego z włókna pojedynczy tryb |
|---|---|
| Jacket Material: | TPU |
| Color: | black |
Indoor/Outdoor Use 5-7mm Cable Diameter Ethernet Connectors 8 Pin Rj45 Waterproof Female Chassis Connector IP44 Panel Connectors
| Typ: | Wtyk RJ45 |
|---|---|
| Aplikacja: | Ethernet |
| Płeć: | Mężczyzna |
Zewnętrzny IP65 prostowy wtykacz 8P wtykacz rogu Rj45 8 pin Kobieta łącznik Ethernet Kabel sygnałowy Sieć kabel elektryczny łącznik
| Aplikacja: | Ethernet |
|---|---|
| Płeć: | Kobieta |
| Typ: | Gniazdo RJ45 |
Outdoor IP65 Rated 8-Pin Network Bridge RJ45 Connectors Socket 8 Core Male Signal Chassis Connector 8-Pin RJ45 Connectors
| Aplikacja: | Ethernet |
|---|---|
| Materiał kontaktowy: | Miedź |
| Prąd oceniany: | 20 A |
Outdoor IP67 Rated 8-Pin Network Bridge RJ45 Connectors Socket 8 Core Male Signal Chassis Connector Metal Card Buckle Connectors
| Aplikacja: | Ethernet |
|---|---|
| Materiał kontaktowy: | Miedź |
| Prąd oceniany: | 20 A |
Outdoor Waterproof IP65 CAT5E 8P RJ45 Panel Mount Ethernet Network Cable Plug RJ45 Interface Socket Connector Connector
| Aplikacja: | Moc |
|---|---|
| Płeć: | Kobieta |
| Poziom IP: | IP65 |
CEE IP67 Wtyczka przemysłowa 125A 415v Wtyczka mobilna 5pin Wtyczka przemysłowa
| Aplikacja: | Moc |
|---|---|
| Materiał kontaktowy: | Miedź |
| Prąd znamionowy: | 125A, 63A 125A |
19-pin Socapex przedłużeniowy kabel z 6-stronnym wyłączeniem 16A Kabel zasilający montaż światła sceniczne LED łączniki ruchomych głowic
| Prąd nominalny: | 16A |
|---|---|
| Materiał izolacyjny: | Kauczuk |
| Rodzaj: | złącze, wtyczka elektryczna |
IP67 Przemysłowy gniazdek z wtyczką męską kobiecą sprzęgłowodną 5 pin 63 AMP zewnętrzny łącznik CEE IEC Model Three
| Aplikacja: | Moc |
|---|---|
| Materiał kontaktowy: | Miedź |
| Prąd znamionowy: | 63 A |
IP67 Industrial Male Female Plug 220V 16A 3 Pin Single Phase Blue Shell Connector dla zewnętrznej elektroniki przemysłowej
| poziom IP: | IP67 |
|---|---|
| Rodzaj: | Złącze wyświetlania LED, wtyk z gniazdem |
| Zastosowanie: | Władza, władza. |

